ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ:

Γ’ Εθνική: Η βαθμολογία της 31ης αγωνιστικής στον όμιλο της Βέροιας και της Αγίας Μαρίνας

Με την 31η αγωνιστική συνεχίστηκε σήμερα (14/4) το πρόγραμμα...

Εθισμένος στο πόκερ ο Νεϊμάρ – Έπαιζε online στην γιορτή της κόρης του (βίντεο)

Η κόρη του Νεϊμάρ έκλεισε 6 μήνες ζωής και...

Πρωτοσέλιδα Αθλητικών Εφημερίδων | 14-04-2024

Διαβάστε τα πρωτοσέλιδα από τις αθλητικές εφημερίδες, σήμερα 14/4/2024.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

9ος Φιλίππειος Δρόμος: Τα αποτελέσματα του αγώνα 14ων χιλιομέτρων (πίνακας)

Ολοκληρώθηκε επιτυχώς η μεγάλη διαδρομή των 14ων χιλιομέτρων στον 9ο Φιλίππειο Δρόμο.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

RankBy GenBy CatCatNameClub14km
111Α40-44ANTONIS PAPADIMITRIOUSAUCONY – ΣΔΥΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑRIS0:49:42
222Α40-44ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΕΚΑΣSTOIKOS RUNNING TEAM0:50:42
331Α18-34ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣΚΟURKOURIKIS TRAINING TEAM0:51:33
443Α40-44ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΛΙΑΣΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΟΣΒΕΤ0:53:30
552Α18-34ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣALL-IN RUNNING TEAM0:54:37
663Α18-34ΙΕΡΕΜΙΑΣ ΧΟΥΣΙΔΗΣSTOIKOS RUNNING TEAM0:54:43
774Α40-44ΠΕΤΡΟΣ ΜΗΝΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ-MINAS COACHING TEAM0:54:56
884Α18-34ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ – STOIKOS RUNNING TEAM0:55:24
911Γ18-34ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥSTOIKOS RUNNING TEAM0:55:28
1091Α45-49ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΛΙΟΥΚΑΣCHALKIDIKI RUNNERS CLUB0:55:33
11101Α50-54ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΠΑΣREAL MADRID0:56:35
12115Α18-34ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 0:56:52
13125Α40-44ΑΘΑΝΑΣΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ – ΑΜΕΙΝΙΑΣ0:57:18
14136Α18-34ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ0:57:30
15141Α35-39ΘΩΜΑΣ ΒΟΛΙΩΤΗΣMOUNTAIN TRAINING SOLUTION0:57:39
16152Α35-39ΘΩΜΑΣ ΦΟΥΚΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ0:57:46
17162Α45-49ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΖΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RUNNING TEAM0:57:58
18173Α45-49ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣALL TERRAIN RUNNERS0:58:01
19186Α40-44ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΩΝΗΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ0:58:10
20197Α18-34ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΙΧΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Ε.Ο.Σ. ΝΑΟΥΣΑΣ0:58:24
21204Α45-49ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ0:58:33
22218Α18-34ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ BALIOTIS NATURE TRAIL-Σ.Δ ΒΈΡΟΙΑΣ0:58:34
23223Α35-39PASCHALIS TOUMPISΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΠΡΟΜΑΧΟΙ0:59:13
24235Α45-49ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΙΑΛΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ0:59:28
25249Α18-34ALFRED GAXHJACHALKIDIKI RUNNERS CLUB0:59:43
26256Α45-49ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣΣ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ1:00:36
27267Α45-49ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΒΒΑΚΗΣ 1:00:48
28278Α45-49ΓΑΒΡΙΗΛ ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣMOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS/NBT1:00:55
29281Α60-64ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ SAKIS RUNNER TEAM1:00:58
302910Α18-34ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΤΣΑΣ 1:00:59
31304Α35-39ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:01:02
32312Α50-54ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ 1:01:17
333211Α18-34ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣ 1:01:33
343312Α18-34ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ 1:01:51
35343Α50-54ΦΩΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:02:01
363513Α18-34ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 1:02:09
37367Α40-44ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΑΝΤΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RUNNING TEAM1:02:15
38378Α40-44ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:02:27
39381Α55-59ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΛΗΣΟΜΓ1:02:53
40399Α40-44ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:02:55
41404Α50-54ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣΣ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ1:03:05
4222Γ18-34ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1:03:08
43419Α45-49ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ1:03:11
44425Α35-39ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΜΑΝΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ-MINAS COACHING TEAM1:03:12
454314Α18-34ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΡΜΠΑΣ1:03:24
464410Α40-44ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΓΙΔΑΣCHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:03:34
4731Γ45-49ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗSTOIKOS RUNNING TEAM1:03:38
48456Α35-39ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣMOUNTAIN TRAINING1:03:38
494615Α18-34ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΓΟΥΡΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ1:03:48
50475Α50-54ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΣΑΠΗΣΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ1:03:56
5141Γ35-39ΣΟΦΙΑ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ1:04:04
52486Α50-54ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΩΤΑΣOSB ENDURANCE TEAM -SD VEROIAS1:04:31
5353Γ18-34ΜΑΡΙΑ ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΥΤΡΕΧΑΛΆΚΗΔΕΣ ΣΕΡΒΊΩΝ1:04:41
54492Α60-64ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΝΤΖΙΔΗΣΟΜΓ1:04:45
555010Α45-49ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ1:04:48
565111Α45-49ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΠΑΡΤΑΣΣΧΟΛΉ ΟΔΗΓΏΝ ΖΑΠΑΡΤΑΣ1:04:52
57527Α50-54ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΡΙΤΣΙΩΤΗΣ 1:05:25
585316Α18-34ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΙΔΗΣ 1:05:25
595412Α45-49ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣΣ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ1:05:29
60558Α50-54ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙ1:05:30
615613Α45-49ΘΟΔΩΡΟΣ ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣΣΔΥΚ1:05:34
62577Α35-39ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΓΓΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:05:35
635811Α40-44ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣKOURKOURIKIS TRAINING GROUP/ΠΙΝΟΒΟ TRAIL1:05:40
645917Α18-34ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΔΗΣ 1:05:46
65608Α35-39ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣΕΛΕΎΘΕΡΟΣ ΑΣΚΟΎΜΕΝΟΣ1:05:49
666114Α45-49ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΟΣ 1:05:50
676218Α18-34ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΛΙΚΑΣSTOIKOS RUNNING TEAM1:06:04
686312Α40-44ΙΩΑΝΝΗΕ ΑΓΙΑΝΝΙΤΗΣMAKRIDIS TEAM1:06:13
696413Α40-44ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΤΑΝΟΣCHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:06:17
70653Α60-64ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΥΤΑΣΣ.Δ.Υ.Θ.1:06:20
71669Α50-54ΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΑ.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ1:06:22
72679Α35-39ABDUL WAHHED 1:06:24
736815Α45-49ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΑΛΗΣRUNNERS EDESSA1:06:33
746910Α50-54ΚΩΣΤΑΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥCHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:06:35
7561Γ40-44ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΡΟΥΔΑΚΗΓΡΕΒΕΝΑ1:06:35
76704Α60-64ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣMAKRIDISTEAM1:06:41
777114Α40-44ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣΤΕΑΜ ΑΜΙΝΟ ΑΝΙΜΟ1:06:49
787216Α45-49ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP1:06:50
797319Α18-34ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΠΟΖΕΣMOUNTRAIN1:06:55
807417Α45-49ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΤΣΑΚΙΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:07:00
817515Α40-44ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΦΗΚΑΣ 1:07:13
827618Α45-49GEORGE KOGIASEPIPLA KOGIA RUNNING TEAM1:07:24
837716Α40-44ΜΠΑΜΠΗΣ ΦΕΝΕΡΙΔΗΣΣ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ1:07:26
847820Α18-34ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΛΕΓΙΑΝΝΗΣ 1:07:30
857910Α35-39ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΖΙΚΗΣΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ1:07:44
868011Α35-39ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:07:45
878112Α35-39ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ 1:07:45
888211Α50-54ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΡΑΛΗΣO.S.B.E.T.1:07:48
898321Α18-34ΜΙΧΑΗΛ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ 1:07:49
908412Α50-54ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΜΑΡΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ1:07:50
918519Α45-49ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ 1:07:59
92861Α>65ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΟΥΠΙΑΔΗΣΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ1:08:04
938717Α40-44ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΙΖΙΚΗΣ 1:08:07
948822Α18-34ΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1:08:15
958913Α35-39ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΙΤΣΟΛΑΣ 1:08:41
96902Α55-59ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣΛΑΜΨΗ1:08:43
979114Α35-39ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΟΜΓ1:08:52
98923Α55-59ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣMINAS COACHING TEAM1:09:00
9974Γ18-34ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΛΩΚΑSTOIKOS RUNNING TEAM1:09:09
1009315Α35-39ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ1:09:10
1019423Α18-34ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΚΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:09:15
1029513Α50-54ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:09:21
1039620Α45-49ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥΣ.Δ.Υ.Θ.1:09:22
1049718Α40-44ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΓΟΣΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ1:09:26
1059821Α45-49ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ1:09:29
1069922Α45-49ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΕΡΣΙΝΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:09:31
10785Γ18-34ΣΤΕΛΑ ΤΣΕΓΚΟΥRODOPI RUNNERS1:09:37
10896Γ18-34ΟΛΓΑ ΓΚΡΙΖΗ 1:09:45
109107Γ18-34ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 1:09:45
11010016Α35-39ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΠΗΡΙΔΗΣSTRAVAΔΙ1:09:51
11110117Α35-39ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ 1:09:54
11210223Α45-49ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ KOURKOURIKIS TRAINING1:09:57
1131035Α60-64ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΡΟΥΝΗΣPANORAM RUNNING TEAM1:10:02
11410414Α50-54ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣCHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:10:03
11510524Α45-49ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣΣ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ-MINAS COACHING TEAM1:10:08
1161064Α55-59ΤΡΥΦΩΝ ΣΙΣΚΟΣΣΔΟΕ1:10:14
11710715Α50-54ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥΠΊΝΟΒΟ TRAIL1:10:17
11810825Α45-49ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΣCHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:10:19
11910919Α40-44ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΔΟΒΙΤΗΣCHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:10:25
12011020Α40-44ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ 1:10:32
12111118Α35-39ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ 1:10:33
1221125Α55-59ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣVITA FOR U1:10:35
12311324Α18-34ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ1:10:39
12411421Α40-44ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣMINAS COACHING TEAM1:10:40
125111Γ50-54ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ 1:10:44
12611526Α45-49ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΔΟΣΛΑΜΨΗ1:10:45
12711627Α45-49ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣΣ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ – Α.Σ. ΝΕΟΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ1:10:46
1281176Α60-64ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΓΑΣΣΔΥΘ ΣΤΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ1:10:47
12911828Α45-49ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ FLAMINGO ? RUN1:10:51
13011922Α40-44ALEXANDROS SORTSISΣΣΥΑΛΜΩΠΙΑΣ1:10:57
1311207Α60-64ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ 1:10:59
132122Γ40-44ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΑΡΩΝΑMAKRIDIS TEAM1:10:59
13312129Α45-49ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ 1:11:02
13412230Α45-49ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΣΕΡΡΏΝ1:11:14
13512316Α50-54ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1:11:19
136132Γ35-39ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑΔΟΥΟ ΒΕΡΗΣ1:11:27
13712417Α50-54ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥMAKRIDIS TEAM1:11:29
13812523Α40-44ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΑΚΡΊΔΗΣ TEAM1:11:52
13912624Α40-44ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΚΑΡΑΣ 1:11:57
140141Γ>55ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΟΥΛΙΩΤΟΥΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ1:12:02
1411276Α55-59ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΥΑ.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ1:12:02
14212825Α40-44ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΑΡΙΔΗΣΣΔΥ ΒΟΛΟΥ1:12:04
1431298Α60-64ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ1:12:12
14413026Α40-44ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ1:12:17
14513131Α45-49ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥΣΔΒ1:12:21
1461327Α55-59ΣΥΜΕΩΝ ΑΔΕΜΗΣΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ1:12:25
147152Γ45-49ΜΑΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥOMG1:12:29
14813318Α50-54ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB1:12:30
14913419Α50-54ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1:12:36
1501359Α60-64ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Σ.Δ ΒΕΡΟΙΑΣ1:12:45
15113632Α45-49ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ 1:12:47
152163Γ35-39ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗSTOIKOS RUNNING TEAM1:13:03
153173Γ40-44ΜΑΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ1:13:10
15413720Α50-54ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣΠΑΜΕ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ1:13:12
1551388Α55-59ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣMAKRIDIS TEAM1:13:13
15613927Α40-44ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1:13:13
15714033Α45-49ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΑΠΑΣΜΟΡΦΩΤΙΚΌΣ & ΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ1:13:16
15814134Α45-49ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΟΡΑΚΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:13:30
15914225Α18-34ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΗΣ 1:13:35
16014328Α40-44ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣΣΔΥ ΑΛΜΩΠΊΑΣ1:13:35
161188Γ18-34ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑΜΩΡΗ ΚΟΤΑ1:13:44
16214435Α45-49ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΡΑΚΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ1:13:50
16314510Α60-64ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ ΟΠΑΠ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ1:14:01
1641469Α55-59ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ 1:14:06
16514721Α50-54ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΚΡΙΔΗΣΣΔΥΘ1:14:10
16614826Α18-34ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:14:12
16714929Α40-44ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ MAKRIDIS RUNNING TEAM1:14:21
16815019Α35-39ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΗΚΑΣΣ.Δ ΒΕΡΟΙΑΣ1:14:22
16915122Α50-54ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ 1:14:28
17015227Α18-34ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ 1:14:30
17115323Α50-54ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΣΗΣ 1:14:39
17215424Α50-54ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣΣ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ1:14:41
17315528Α18-34ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:14:46
17415620Α35-39ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΣΙΔΗΣSTAR WARS1:14:54
17515730Α40-44ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ1:14:55
17615836Α45-49DARKO PROSHEVGEVGELIJA1:14:58
17715921Α35-39VLATKO SEMENAKOVGEVGELIJA1:14:59
178194Γ40-44ΑΝΝΑ ΖΗΣΗSTOIKOS RUNNING TEAM1:15:00
17916010Α55-59ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ1:15:03
18016125Α50-54ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣMAKRIDIS RUNNING TEAM1:15:10
18116226Α50-54ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣΣ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ1:15:18
18216329Α18-34ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ1:15:19
18316411Α55-59ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣMAKRIDIS TEAM1:15:23
18416531Α40-44ΤΑΣΟΣ ΑΜΠΡΑΖΗΣ 1:15:28
18516637Α45-49SOTIRIOS TOKASΠΙΝΟΒΟ TRAIL TEAM1:15:29
18616732Α40-44ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΚΙΟΡΣΟΣ 1:15:29
18716838Α45-49ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣΣ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ1:15:45
18816912Α55-59ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ1:15:49
18917039Α45-49ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣΣΔΥΘ1:15:50
190205Γ40-44ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΙΑΝΤΖΟΓΛΟΥΣΔΥΘ1:15:50
19117122Α35-39ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ1:15:53
19217227Α50-54ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ1:15:55
19317323Α35-39ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΛΚΑΝΟΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:15:55
19417428Α50-54ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΡΟΣΑΚΗΣRUNNERS EDESSA1:15:57
19517540Α45-49ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣΓΝΒ – ΙΣΗ1:15:58
19617629Α50-54ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΥΛΩΡΙΔΗΣΣ Δ ΒΕΡΟΙΑΣ1:16:05
197216Γ40-44ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΟΥΜΑΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:16:06
19817711Α60-64ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΤΑΡΑΣΣΔΥΘ1:16:18
19917830Α50-54ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ1:16:27
20017941Α45-49ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣΕΝΟΠΛΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ1:16:28
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Τα κορυφαία video highlights της ημέρας

Πρόσφατα

Θύμισε “Παλατάκι” το ΔΑΚ “Βικέλας”

Μια εντυπωσιακή ατμόσφαιρα επιφύλασσαν στους παίκτες του Φιλίππου Βέροιας,...

Galanis Oil: Διανομή πετρελαίου θέρμανσης – Παραγγελίες στο 2331026300

Με τρία πρατήρια: στο κέντρο της Βέροιας (Πιερίων 20,...

Στον 6ο Δρόμο “21 Μαθητών” ο Σύνδεσμος Κοινωνικών Λειτουργών

Στον 6o δρόμο μνήμης 21 μαθητών, στο Μακροχώρι Ημαθίας,...

Οι Κυπελλούχοι της Ημαθίας

Μετράμε αντίστροφα για τον τελικό του Κυπέλλου Ημαθίας 2023-24. Το...

Ευχαριστήριο της Καψόχωρας σε Βασίλη Παπαδόπουλο και Ηρακλή Παντόπουλο

Τις δημόσιες ευχαριστίες της στον Βασίλη Παπαδόπουλο, τον Ηρακλή...

Σε άλλα νέα...

Θύμισε “Παλατάκι” το ΔΑΚ “Βικέλας”

Μια εντυπωσιακή ατμόσφαιρα επιφύλασσαν στους παίκτες του Φιλίππου Βέροιας, οι φίλαθλοι της ομάδας. Στον πρώτο αγώνα των ημιτελικών των play-off ανόδου της National League 1,...

Galanis Oil: Διανομή πετρελαίου θέρμανσης – Παραγγελίες στο 2331026300

Με τρία πρατήρια: στο κέντρο της Βέροιας (Πιερίων 20, τηλ. 2331026300), στη ΝΠΟ Βέροιας-Ναουσας και στη Βεργίνα (τηλ. 2331092908) Η "Galanis Oil" είναι δίπλα...

Στον 6ο Δρόμο “21 Μαθητών” ο Σύνδεσμος Κοινωνικών Λειτουργών

Στον 6o δρόμο μνήμης 21 μαθητών, στο Μακροχώρι Ημαθίας, συμμετείχε το Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας του Συνδέσμου Κοινωνικών Λειτουργών Ελλάδος (ΣΚΛΕ), την Κυριακή, 14...

Aπόλλων Αγίου Γεωργίου – ΦΑΣ Νάουσα: O τελικός του Κυπέλλου της ΕΠΣ Ημαθίας ζωντανά από το Sportsfan!

Δείτε σε ζωντανή μετάδοση τον τελικό του Κυπέλλου της ΕΠΣ Ημαθίας για την σεζόν 2023-2024 μεταξύ των ομάδων Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΦΑΣ Νάουσα. Ο...

Η FIBA φέρνει την επανάσταση στη Ευρώπη: Το Final-4 του BCL θα διεξαχθεί σε υπερσύγχρονο γυάλινο παρκέ (βίντεο)

Η FIBA αποφάσισε ότι ήρθε η ώρα να χρησιμοποιήσει το Glass Floor στο υψηλότερο επίπεδο: Στο Final Four του Basketball Champions League (26-28/4) που...

Οι Κυπελλούχοι της Ημαθίας

Μετράμε αντίστροφα για τον τελικό του Κυπέλλου Ημαθίας 2023-24. Το τρόπαιο διεκδικούν φέτος ο Απόλλων Αγίου Γεωργίου και ο ΦΑΣ Νάουσα. Η ομάδα του Αγίου...

Ευχαριστήριο της Καψόχωρας σε Βασίλη Παπαδόπουλο και Ηρακλή Παντόπουλο

Τις δημόσιες ευχαριστίες της στον Βασίλη Παπαδόπουλο, τον Ηρακλή Παντόπουλο και όλη τη Διοίκηση του Μεγάλου Αλεξάνδρου Τρικάλων, εξέφρασε η ΑΕ Καψόχωρας. Με αφορμή την...

Super League 1: Καραγκιζόπουλος στη Λαμία, Πορτογάλοι στο Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ – Δείτε τους ορισμούς

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι ορισμοί για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 6ης αγωνιστικής των play-offs και της 5ης αγωνιστικής των play-outs του...

Στα Αλεξάνδρεια Junior του ΠΑΟΚ τα ΜΙΝΙ της Κολυμβητικής Ακαδημίας “ΝΑΟΥΣΑ” (φώτο)

Στην Θεσσαλονίκη βρέθηκε το τμήμα ΜΙΝΙ της Κολυμβητικής Ακαδημίας "ΝΑΟΥΣΑ", το Σάββατο 13 Απριλίου, όπου συμμετείχε στα Αλεξάνδρεια Junior στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο. Οι έντεκα νεαροί...

Λιπαντικά και γεωργικά ανταλλακτικά με παράδοση 60 χρόνων από την εταιρεία ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Κ. ΣΥΜΕΩΝ

Η Επιχείρηση ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Κ. ΣΥΜΕΩΝ αποτελεί συνέχεια των εμπορικών δραστηριοτήτων της επιχειρηματικής οικογένειας ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, με αντικείμενο εργασιών: Αντιπροσώπευση Εμπορία Λιπαντικών Πρόσθετων Βελτιωτικών Γεωργικών Ανταλλακτικών Μηχανημάτων και λοιπών συναφών...

Φίλιππος Βέροιας: Double-double ο Φώτης Ξενιτίδης στο ματς Γέφυρα

Καταλυτικός σε άμυνα και επίθεση στην πρώτη νίκη των play-off με τη Γέφυρα ήταν ο Φώτης Ξενιτίδης! Με 13 πόντους και 14 ριμπάουντ, εκ...

ΕΠΣ Ημαθίας: Ορισμός Αγώνων play-off Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-16

Από την Επιτροπή Διοργανώσεων της Ένωσης Ποδοσφαιριστών Σωματείων (Ε.Π.Σ.Η) ανακοινώνεται ότι το πρόγραμμα των αγώνων της φάσης των play off του Πρωταθλήματος, Υποδομών Κ-16,το...