Έπιασε στην ισοβαθμία την τριάδα ο Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας, ο οποίος για την 12η αγωνιστική στον Β’ όμιλο της Β’ ΕΠΣ Ημαθίας κέρδισε τον Ολυμπιακό Νάουσας με 1-0.
Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Χαλβατζής στο 24ο λεπτό, δίνοντας ένα πολύτιμο τρίποντο στην ομάδα της Αγίας Βαρβάρας.
Διαιτητές: ΤΡΑΟΥΔΑΣ, ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΖΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ.
ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ
Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας (ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ): ΛΙΒΑΣ, ΔΗΜΟΥ, ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ Δ. 55′), ΚΟΝΚΕΖΟΣ (ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ Γ. 90′), ΔΙΠΛΑΣ, ΤΣΙΑΤΣΗΣ (ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ 84′), ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΔΟΛΔΟΥΡΗΣ, ΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΤΣΙΠΩΝΗΣ, ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ.
Ολυμπιακός Νάουσας (ΛΙΓΓΟΣ): ΣΑΡΑΝΤΗΣ, ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ (ΒΑΡΒΕΡΗΣ 83′), ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ (ΣΑΚΚΟΣ 65′), ΛΕΝΟΣ (ΣΑΡΑΦΗΣ 46′), NIKOLOV, ΜΗΤΣΙΚΑΣ, ΗΛΙΑΣ (ΣΥΡΚΟΣ 53′), ΜΗΤΣΙΚΑΣ, ΜΑΙΝΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΣ, ΚΑΝΤΕΡΙΣΚΑΣ (ΣΕΠΙΤΑΝΟΣ 53′).
Δείτε φωτορεπορτάζ από την αναμέτρηση των δύο ομάδων:
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8131.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8133.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8135.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8137.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8139.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8140.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8142.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/20240204_153941.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/20240204_153944.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/20240204_153950.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/20240204_153907.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8143.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8145.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8146.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8147.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8149.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8150.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8151.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8152.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8153.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8154.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8155.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8156.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8157.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8158.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8159.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8160.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8162.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8164.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8163.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8165.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8176.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8175.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8169.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8168.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8167.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8166.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8179.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8180.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8181.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8182.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8183.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8184.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8186.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8187.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8188.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8190.jpg)
![](https://sportsfan.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_8195.jpg)
Μπράβο στα παιδιά