ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ:

Αποκαθήλωσε την ΑΕΚ… ο ψυχωμένος Ολυμπιακός!

Ο Ολυμπιακός "χαμογέλασε" στο ντέρμπι του Καραϊσκάκης, επικράτησε 2-0...

Όλα έτοιμα για το το 2ο Πανελλήνιο Τουρνουά Ποδοσφαίρου της Μελίκης

Όλα έτοιμα στη Μελίκη για να υποδεχθεί το 2ο...

Ανατροπή! Συνεχίζει στο τιμόνι του Ατρομήτου Διαβατού ο Βασίλης Δημητριάδης

Την απόφασή του να συνεχίσει στην ηγεσία του Ατρομήτου...
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Αυτοί είναι όλοι οι υποψήφιοι Βουλευτές Ημαθίας! – Όλα τα κόμματα που συμμετέχουν

Αναλυτικά η λίστα.

Την 25η Ιουνίου 2023 ημέρα Κυριακή και από ώρα 07:00 έως ώρα 19:00, θα διεξαχθεί στην εκλογική περιφέρεια του Δήμου Βέροιας η ψηφοφορία για την ανάδειξη τεσσάρων (4) Βουλευτών του Νομού Ημαθίας και των Βουλευτών Επικρατείας για το Εθνικό Κοινοβούλιο από τον πίνακα υποψηφίων της εκλογικής περιφέρειας Ημαθίας, όπως αυτοί ανακηρύχθηκαν από το Α΄ Τμήμα του Αρείου Πάγου και κοινοποιήθηκαν με την ανωτέρω απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας από τους εξής συνδυασμούς κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

Α. Για την εκλογική περιφέρεια Ημαθίας οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1.ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου
2.ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου
3.ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γεωργίου
4.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Ιωάννη
5.ΤΟΥΠΕΚΤΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του Παναγιώτη
6.ΓΟΥΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1.ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χαράλαμπου
2.ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή
3.ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου
4.ΓΙΩΤΑΚΗ ΦΑΝΗ του Πελοπίδα
5.ΤΣΑΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ανδρέα
6.ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του Δημητρίου

ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

1.ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
2.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου
3.ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηρακλή
4.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
5.ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Ηλία
6.ΠΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Αναστασίου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1.ΣΟΦΡΟΝΩΦ – ΤΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ελευθερίου
2.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΛΓΑ του Αθανασίου
3.ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ταξιάρχη
4.ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
5.ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Ιωάννη
6.ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1.ΚΟΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Στυλιανού
2.ΤΡΕΜΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
3.ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του Στέφανου
4.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Περικλή
5.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
6.ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας

1. ΜΑΤΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Κυρίτση

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΜΠΑΛΤΖΩΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Λάμπρου

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

1. ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΦΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

ΜΕΡΑ 25 – ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

1.ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΣΤΕΛΛΑ του Ιωάννη
2.ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ελευθερίου
3.ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Δημητρίου
4.ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
5.ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου
6. ΜΠΕΝΑΝΤΙΚΟΒΑ ΛΟΥΤΣΙΕ (ΛΟΥΚΙΑ) του Μίλαν

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ “ΝΙΚΗ”

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου
2.ΜΗΤΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Δημητρίου
3.ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
4.ΔΗΝΩΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χρήστου
5. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Αντωνίου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1.ΤΣΟΥΜΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Βασιλείου
2.ΓΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αδάμ
3.ΑΚΕΨΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Εμμανουήλ
4.ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στεφάνου

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1.ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαρίτωνος
2.ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ

Ρεπουμπλικανικό Κόμμα Ελλάδας-Τ.Ρ.Α.Μ.Π.

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Χαραλάμπους

ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ

1. ΤΑΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ

1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παντελή

Οικολόγοι ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πολυχρόνη

ΟΑΚΚΕ – ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ

1. ΣΕΓΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Ματθαίου

ΕΥ-ΚΙΝΗΣΗ

1.ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη
2.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αλεξίου
3.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
4.ΚΟΡΕΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Παναγιώτη

ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΜΩΒ

1.ΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θαλή
2.ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αντωνίου
3.ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
4.ΤΑΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Λαυρεντίου

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1.ΒΑΔΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
2.ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
3.ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ του Βασιλείου
4.ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ

1.ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
2.ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταύρου
3.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
4.ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Χρήστου
5.ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
6.ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΙΝΗΜΑ ΦΤΩΧΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου

ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

1. ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου

……………………………………………………………………………

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικράτειας:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1.ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
2.ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
3.ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη
4.ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου
5.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
6.ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου
7.ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
8.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
9.ΒΑΧΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Φωτίου
10.ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
11.ΔΙΟΪΛΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
12.ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
13.ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
14.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΠΟΡΦΥΡΙΑ (ΠΟΡΦΥΛΕΝΙΑ) του Ζαχαρία
15.ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου
2.ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή
3.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου
4.ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
5.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία
6.ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη
7.ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
8.ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου
9.ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου
10.ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
11.ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα
12.ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
13.ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου
14.ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου
15.ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου

ΠΑΣΟΚ- Κίνημα Αλλαγής

1.ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη
2.ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου
3.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
4.ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΡΟΖΑ) του Σπυρίδωνα
5.ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου
6.ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου
7.ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΖΕΤΑ) του Αθανασίου
8.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ του Πασχάλη
9.ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
10.ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
11.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Δημητρίου
12.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου
13.ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
14.ΠΙΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
15.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1.ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
2.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
3.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
4.ΞΗΡΟΤΥΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
5.ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
6.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
7.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
8.ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
9.ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή
10.ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΜΠΡΟΥ του Σεϊντάν
11.ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
13.ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
14.ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου
15.ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1.ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου
2.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γρηγορίου
3.ΝΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
5.ΣΠΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
6.ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
7.ΚΑΛΠΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
8.ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου
9.ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου
10.ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
11.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του Ισαάκ
12.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Συμεών
13.ΜΑΡΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου
14.ΤΣΑΝΕΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
15.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας

1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
2.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου
3.ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
4.ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
5.ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
6.ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη
7.ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
8.ΚΟΥΚΑΛΑΝΙ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ασσαντολάχ
9.ΜΟΝΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ (ΡΟΖΥ) του Μιλτιάδη
10.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
11.ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
12.ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
13.ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
14.ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Κερέμ
15.ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

ΜΕΡΑ 25 – ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

1.ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
2.ΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ (ΡΕΒΕΝΙΩΤΗ) ΠΑΥΛΟΣ (ΠΑΟΛΑ) του Γεωργίου
3.ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κοσμά
4.ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σέργιου
5.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
6.ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ιωσήφ
7.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
8.ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα
9.ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου
10.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου
11.ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) του Ανδρέα
12.ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου
13.ΣΤΕΦΗ-ΚΑΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
14.ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
15.ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ “ΝΙΚΗ”

1.ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στεφάνου
2.ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή
3.ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
4.ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ρήγα
5.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σταύρου
6.ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ
7.ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
8.ΤΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ελευθερίου
9.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
10.ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
11.ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
12.ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρυσάφη
13.ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
14.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ
15.ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευγενίου

ΕΥ-ΚΙΝΗΣΗ

1.ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
2.ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μάρκου
3.ΡΟΚΚΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του Χρήστου
4.ΓΔΟΝΤΕΛΗ ΚΡΙΝΑΝΘΗ του Ευάγγελου
5.ΒΑΓΙΑΝΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
6.ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ (ΚΑΛΟΕΙΔΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΤΕΜΙΣ) του Χρήστου
7.ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΦΩΤΗΣ του Χαράλαμπου
8.ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Παναγιώτη
9.ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου
10.ΚΑΤΡΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ηλία
11.ΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στέφανου
12.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ του Γεωργίου
13.ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αναστασίου
14.ΚΑΧΤΙΤΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Φαίδωνα
15.ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παντελή

ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΜΩΒ

1.ΣΤΑΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου
2.ΨΕΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου
3.ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4.ΝΙΟΜΑΝΑΚΗ ΖΩΗ του Σταμάτη
5.ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
6.ΨΙΛΟΒΙΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΝΤΕΝΙΖ του Αντωνίου
7.ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου
8.ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
9.ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού
10.ΚΟΥΛΟΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευστρατίου
11.ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ανδρέα
12.ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χαράλαμπου
13.ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
14.ΜΠΑΧΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ανδρέα
15.ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του Αριστείδη

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1.ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
2.ΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου
3.ΚΑΡΒΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ιωάννη
4.ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
5.ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
6.ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
7.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
8.ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9.ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
10.ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
11.ΜΠΕΓΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Περικλή
12.ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
13.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
14.ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη
15.ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου

ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ

1.ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του Ιωάννη
2.ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
3.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
4.ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
5.ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
6.ΚΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
7.ΒΑΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Γεωργίου
8.ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
9.ΧΑΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ζαχαρία
10.ΦΡΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Δημητρίου
11.ΟΧΑΝΕΣΙΑΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
12.ΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλέξανδρου
13.ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
14.ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
15.ΒΑΚΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη

ΠΝΟΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

1.ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
2.ΚΟΥΡΔΟΥΠΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη
3.ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
4.ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γρηγορίου
5.ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
6.ΜΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
7.ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
8.ΚΑΡΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Στυλιανού
9.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου
10.ΓΚΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπυρίδωνος
11.ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
12.ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιακώβου
13.ΣΑΡΕΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Φώτιου
14.ΜΠΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
15.ΠΡΙΦΤΗ ΚΡΙΣΤΙΑΝ του Άρμπεν

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Τα κορυφαία video highlights της ημέρας

Πρόσφατα

Το φετινό ταξίδι της Α2 έφτασε στο τέλος για τον Φίλιππο Βέροιας

Οι νεαρές αθλήτριες του Κώστα Χαραλαμπίδη κατέκτησαν την 4η...

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης κάλεσε τον μικρό Γιάννη Παπαστεφανάκη στον τελικό του Conference League

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός έπειτα από πρωτοβουλία του Βαγγέλη Μαρινάκη...

“Αρειανάρα φέρε μας το Κύπελλο”, το πανό που ανέβασαν οι φίλοι της Ντόρτμουντ! (φωτο)

Το ματς της Ντόρτμουντ απέναντι στην Ντάρμσταντ για την...

Σε άλλα νέα...

Ποδοσφαιρικό χρώμα με Ζαγοράκη και Πουρλιοτόπουλο στην επίσκεψη Ανδρουλάκη στη Βέροια (φώτο)

Στην Ημαθία βρέθηκε για ακόμη μια φορά ο θρυλικός άλλοτε αρχηγός της Εθνικής, Θοδωρής Ζαγοράκης. Με αφορμή την περιοδεία του ΠΑΣΟΚ στην Ημαθία, ο πρόεδρος...

Πικρή ήττα στη 2η αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος για τους Παίδες του Φιλίππου Βέροιας

Με ήττα στον πόντο συνέχισε τις υποχρεώσεις της στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της ΕΟΚ η παιδική ομάδα του Φιλίππου Βέροιας, η οποία για τη 2η...

Το φετινό ταξίδι της Α2 έφτασε στο τέλος για τον Φίλιππο Βέροιας

Οι νεαρές αθλήτριες του Κώστα Χαραλαμπίδη κατέκτησαν την 4η θέση στον 2ο όμιλο της Α2 Γυναικών στο χάντμπολ μετά την ήττα εντός έδρας με...

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης κάλεσε τον μικρό Γιάννη Παπαστεφανάκη στον τελικό του Conference League

Η ΠΑΕ Ολυμπιακός έπειτα από πρωτοβουλία του Βαγγέλη Μαρινάκη προέβη σε μία υπέροχη κίνηση και θα έχει ως καλεσμένο της τον μικρό Γιαννάκη, στον...

“Αρειανάρα φέρε μας το Κύπελλο”, το πανό που ανέβασαν οι φίλοι της Ντόρτμουντ! (φωτο)

Το ματς της Ντόρτμουντ απέναντι στην Ντάρμσταντ για την τελευταία αγωνιστική της Bundesliga θα μείνει στην ιστορία, αφού οι φίλοι των Βετσφαλών αποχαιρέτησαν τον εμβληματικό...

Ο Ολυμπιακός «σκούπισε» με 100άρα την ΑΕΚ και πήρε την πρόκριση για τους ημιτελικούς της Basket League (βίντεο)

Χωρίς να συναντήσει την παραμικρή δυσκολία, όπως δείχνει και το τελικό αποτέλεσμα, ο Ολυμπιακός νίκησε με 100-68 την ΑΕΚ στο κλειστό των Λιοσίων, έκανε το 2-0 και πήρε...

Έγραψε ιστορία η Μπάγερ Λεβερκούζεν του Αλόνσο -Έγινε η πρώτη ομάδα που κατακτά αήττητη τη Bundesliga

Η σεζόν 2023-24 θα μείνει για πάντα χαραγμένη στην ιστορία της Λεβερκούζεν αφού κατέκτησε το πρώτο πρωτάθλημα της ιστορίας της, θα μείνει όμως χαραγμένη για πάντα...

Formula 1: Ο Φερστάπεν πήρε την pole position στην Ίμολα

Από την πρώτη γραμμή εκκίνησης θα μπει στη «μάχη» του Grand Prix Εμίλια Ρομάνια της Ιμόλα ο Μαξ Φερστάπεν. Ο Ολλανδός -τρεις φορές- παγκόσμιος πρωταθλητής της Red Bull...

Κ16 Ημαθίας: Πήρε τη ματσάρα κόντρα στη Νάουσα η Βέροια και πάει για τελικό (φωτορεπορτάζ)

Ο ΝΠΣ Βέροια είναι η ομάδα που συμπληρώνει το ζευγάρι του τελικού στο πρωτάθλημα Κ16 της Ημαθίας, καθώς κέρδισε με 4-3 τον ΦΑΣ Νάουσα...

Κ16 Ημαθίας: Στον Τελικό οι Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Κέρδισαν τον Αστέρα (φωτορεπορτάζ)

Οι Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας είναι η πρώτη ομάδα που παίρνει το εισιτήριο για τον τελικό του πρωταθλήματος Κ16 της ΕΠΣ Ημαθίας, καθώς κέρδισε τον Αστέρα...

Έρχονται τα 21α “Εξηνταφώτεια” στη Χαλκηδόνα με ΠΑΟΚ, Άρη και ομάδες της Ημαθίας

Η ακαδημία ποδοσφαίρου Αναγέννησης Χαλκηδόνας διοργανώνει τα “Εξηνταφώτεια 2024“. Εις μνήμη του παλαιού ποδοσφαιριστή της Αναγέννησης Χαλκηδόνας Παντελή Εξηνταφώτη, με καταγωγή από τη Χαλκηδόνα,...

Μεγάλη πορεία των φιλάθλων του ΠΑΟΚ πριν το ντέρμπι – Θα δουν το ματς σε γιγαντοοθόνη στην Τούμπα

Αγνοώντας τη χθεσινή απόφαση απαγόρευσης συναθροίσεων, οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ προανήγγειλαν συγκέντρωση στην Καμάρα και πορεία προς το ξενοδοχείο, ενώ θα παρακολουθήσουν το ματς...